Movies
Ratings
193
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0