Series
Ratings
61
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Daughter the FlowerRated ★ 1.5
Romance TownRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0