Series
Ratings
35
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0