Movies
Ratings
145
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The NetRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0