Movies
Ratings
15
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0