Movies
Ratings
457
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 3.5- The Happy Ending for SeraRated ★ 1.5
Welcome Home BabyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Con MumRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0