Titles you rated
Trust Me: The False ProphetRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 3.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
He's ExpectingRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.0- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 2.5