Movies
Ratings
111
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0