Series
Ratings
146
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
The Chef ShowRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0