Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
A Tale Dark & GrimmRated ★ 2.5- Be My CatRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Sleepless PrincessRated ★ 3.5
Love and RedemptionRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 5.0- B: The BeginningRated ★ 3.0
Handsome SiblingsRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5