Series
Ratings
40
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0