Movies
Ratings
1146
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
Attack of the 50 Foot WomanRated ★ 2.5
TrapRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ScroogedRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Billy Lynn's Long Halftime WalkRated ★ 3.0
Hell's GardenRated ★ 3.5
Revenge of the NerdsRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
Flamin' HotRated ★ 3.5
HypnoticRated ★ 2.5
ClockwiseRated ★ 3.5
Tourist TrapRated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5
Gleaming the CubeRated ★ 3.0
No CompromiseRated ★ 3.0
Cocaine BearRated ★ 3.0
In Between LovesRated ★ 3.0
Death Wish 2Rated ★ 2.5