Movies
Ratings
15
Silent HillRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5