Series
Ratings
29
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 4.0