Movies
Ratings
146
The LighthouseRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Console WarsRated ★ 5.0
AssassinsRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0- The Starry nightRated ★ 4.5
- Oink OinkRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0