Series
Ratings
206
The MiddleRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
- Invisible ManRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5