Series
Ratings
39
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0