Movies
Ratings
54
Miss BaekRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0