Series
Ratings
88
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0