Series
Ratings
40
KarmaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0