Movies
Ratings
245
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5