Movies
Ratings
230
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5