Movies
Ratings
807
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0- Architect ARated ★ 4.5
- Colorful LinRated ★ 3.0
Geographies of SolitudeRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- House of MemoryRated ★ 4.0
- Home Sweet HomeRated ★ 2.5