Series
Ratings
740
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Spice and WolfRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Not OthersRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5