Movies
Ratings
276- Toe to ToeRated ★ 2.0
JANUSRated ★ 3.0
New RecordRated ★ 2.5
Dong-aRated ★ 4.0
The Insect ManRated ★ 3.5
TearsRated ★ 3.5- The CheatRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0- AloneRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 2.5- Want Happy EndingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0