Series
Ratings
32
Alice, the Final WeaponRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0