Series
Ratings
64
Love MeRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5