Movies
Ratings
534
CocoRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 3.0