Movies
Ratings
50
FailanRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5