Series
Ratings
410- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 2.0
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
RebornRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0