Movies
Ratings
839
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SharperRated ★ 3.5