Movies
Ratings
131
Step UpRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0