Series
Ratings
183
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- UMA GAMERated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Detective Academy QRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Jeopsok! Movie WorldRated ★ 4.5
Pat & Mat Season 3Rated ★ 4.0
Pat & Mat Season 2Rated ★ 4.0
A je to!Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0