Series
Ratings
75
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0