Titles you rated
Steven UniverseRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 1.5