Series
Ratings
24
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 1.5
The SopranosRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Vietnam WarRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0