Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0