Series
Ratings
17
Solo LevelingRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 2.5- New GirlRated ★ 3.0
- New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5