Series
Ratings
186
HouseRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
RipleyRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5