Series
Ratings
101
East of EdenRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0