Titles you rated
One Day OffRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
Wana no SensoRated ★ 3.0
Mr. BrideRated ★ 2.0
Not OthersRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
A Family Goes Job HuntingRated ★ 3.0