Movies
Ratings
47
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0