Series
Ratings
149
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Chrono CrusadeRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Swallow the SunRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5