Series
Ratings
12
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5