Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0