Series
Ratings
23
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0