Series
Ratings
21
Nothing Gold Can StayRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0