Series
Ratings
71- Gokusen Season 3Rated ★ 1.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5- Late Night HospitalRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Into the White NightRated ★ 3.5