Movies
Ratings
1131
SicarioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
RetributionRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Biggie: I Got A Story To TellRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5