Series
Ratings
23
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0